+420 774 635 114       info@x-armor.cz                  

Potah na helmu MICH vz.95

690 

Potah na helmu MICH a MICH MID od firmy Combat Systems je jedním ze základních doplňků vojenské výstroje současného vojáka. Potah na helmu MICH a MICH MID vz.95 je vyroben z originální látky určené pro AČR a splňuje všechny požadavky obranného standartu (ČOS) včetně maskování v IR spektru.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

Potah na helmu MICH od firmy Combat Systems je jedním ze základních doplňků vojenské výstroje současného vojáka. Potah na helmu MICH vz.95 je vyroben z originální látky určené pro AČR a splňuje všechny požadavky obranného standartu (ČOS) včetně maskování v IR spektru.

Design potahu na helmu MICH MID byl vyvíjen na základě požadavků příslušníků ozbrojených složek a kromě maskovaného povlaku na helmu nabízí také další užitné vlastnosti. Suchý zip na vrchu potahu je navržen pro uchycení kamery, signálních zařízení nebo rozlišovacích značek. Celá vrchní část je navíc propletena sítí z shockcord gumy zakončené brzdičkou pro regulaci fixace, případně celkovou demontáž. Shockcord umožnuje nejen bezpečnou fixaci přídavného zařízení ale také snadnou uchycení vegetace a přídavného maskování, které pomáha rozbít siluetu helmy. V zadní části je dvojice suchých zipů, které jsou primárně navrženy pro uchycení pouzder na baterie pro noční vidění nebo jako tzv. proti závaží (counterweight pouch) k optickým přístrojům. Uchycení potahu na helmě slouží pásky suchého zipi na spodním okraji potahu.

Potah na helmu MICH vz.95 je kompatibilní s helmami typu MICH a MICH MID od United shield International, na které se připevňuje pomocí pásků se suchým zipem. Pro helmy tipu MICH (Americké verze) je určen tento potah.

  • Vyrobeno v České republice
  • Originální látka vz.95
  • Maskuje v IR spektru
  • Vrchní suchý zip pro montáž kamery a signálních zařízení
  • Odnímatelná shockcord síť pro fixaci vybavení či uchycení vegetace
  • Zadní suchý zip pro montáž pouzder 
  • Kompatibilní s MICH od United shield International
Velikost

M, L

Typ Helmy

MICH MID, MICH