+420 774 635 114       info@x-armor.cz                  

Balistické tričko Marshall Velcro

19650 

Seyntex Pro balistické ochranné triko je navržené pro používání v kombinaci s naší balistickou vložkou  Colombus. Je vybavené kvalitním zipem na boku, pro větší pohodlnost při oblékání. Triko je vyrobené z funkčního materiálu od švýcarské společnosti ODLO.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:
Tričko Marshall Velcro

Navržené podle nejnovějších trendů taktického oblečení a to na základě náročných testů a zkušeností z nasazení vojenských a policejních složek po celém světě.  Vesta má anatomický střih ve velikostech S-XXL a umožňuje tak uživateli nevídaný komfort při nošení, díky použitému funkčnímu strečovému materiálu od švýcarské společnosti ODLO.  V případě využívání vesty pro skryté nošení, poskytuje vesta tenčí profil díky balistické vložce Columbus. Ta je extrémně lehká a mimořádně flexibilní. Vesta se upíná pomocí suchých zipů na boku. Funkční spodní lem se zastrkuje do kalhot, brání vysouvání  nebo odstávání vesty v břišní části a vesta tak doslova kopíruje trup uživatele. Vesta tak není vidět ani při použití s lehkou košilí nebo volnějším trikem.

 

Balistická vložka Columbus.:

  • testována v USA (NTS/USTL) a v EU – CE 0496, CE 032/2016/2017
  • odolnost: NIJ 0101.04 a NIJ 0101.06 III.A,  Dodatečná střeliva.: 7,62*25 Tokarev, 9mm Action 5/9, 9mm QP, Makarov, Brenneke a další  speciální střeliva
  • ochrana proti probodnutí injekcí – kat.SP1 SP2
  • ochrana proti proříznutí KR1 a KR2 a fragmentům kat. V50 Stanag 2920
  • Testované dle norem : NIJ 04,06 , HOSDB 2007, CAST 2017, SK1 (vše testováno v 5ti zkušebnách v US a EU)
  • Tloušťka : 6mm
  • Vysoká flexibilita

 

Záruka.:

Balistická vložka – 10 let

Textilní povlak – 2 roky

 

O společnosti ODLO.:

Založena v roce 1946 v Oslu. V roce 1947 syn zakladatele Odd Roar Lofterød začal s tréninkem rychlostního bruslení a tak mu jeho otec vyrobil první profesionální tréninkový komplet, u kterého použil syntetické vlákno Helanca. Tímto tak položil základy dnešního funkčního oblečení pro sportovce. Během olympijských her v roce 1972 v Sapporo jeho tréninkové oblečení používalo 22 národních týmů. Od roku 1986 sídlí společnost ve Švýcarsku.  V roce 1987 byl firmou představen Athletic clothing systém, který je založen na 3 vrstvách oblečení – 1.spodní vrstva se stará o odvod vlhkosti, 2. vrstva udržuje tělesnou teplotu a 3. vrstva poskytuje ochranu před větrem a deštěm.

Společnost ODLO dnes nabízí kolekce nejkvalitnějšího oblečení pro všechny druhy sportů nebo outdoor. Aby zůstala lídrem na trhu, investuje také do vývoje nových technologií a materiálů. Díky tomu mohlo vzniknout několik patentovaných vláken s jedinečnými vlastnostmi.

 

 

 

Velikost

S, M, L, XL, XXL, XXXL