+420 774 635 114       info@x-armor.cz                  

CZ 4M ROLÁK ZIMNÍ LEVEL 2

1895 

Souprava spodního prádla CZ 4M MOIRA Level II byla vyvinuta společností MOIRA pro taktickou řadu oblečení CZ 4M jako vrstva funkčního oblečení do extrémních podmínek.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

Zimní soupravu Level II tvoří triko s dlouhým rukávem a dlouhé spodky. Teplotní komfort zajišťuje nejteplejší materiál MOIRA Trio. Nejblíže pokožce jsou, stejně jako u materiálu plyš, smyčky polypropylenového vlákna TI 920, další vrstva je tvořena vazebnou konstrukcí z drenážní příze s vlákny Moira TG 900. Poslední, nejtenčí vrstva umí zachytit a odpařit nečekané množství vlhkosti.

Rozdílné vlastnosti vláken a jejich rozdílný procentuální podíl v celkové architektuře pleteniny dokážou při rychlém transportu vlhka dokonalé zateplení pokožky. TRIO udrží teplo i při nižším fyzickém výkonu, při zachování dobré prodyšnosti.

Vrstvením spodního prádla Level I a zimního prádla Level II dojde k výraznému zvýšení termoizolačního komfortu i při venkovní teplotě do -40 stupňů.Triko je vybaveno kapsou na rukávu a poli velcro zipu pro umístění jmenovky a hodnostního označení.

Velikost

S, M, L, XL, XXL, XXXL